PODZIĘKOWANIA

GORĄCO DZIĘKUJEMY!

• Pani Alicji Bilewicz za ofiarowanie gier i puzzli do przedszkola.

Sponsorzy Pikniku rodzinnego 2016
  • Rzym.-Kat. Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  • Zarząd Mienia Komunalnego w Lewinie Brzeskim
  • Marta Bartlewicz-Górna
  • Wioletta Machaj- „Modny Maluch”
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lewinie Brzeskim
  • Katarzyna Dyba
  • NESTLÉ POLSKA S.A. w Namysłowie
  • Agencja Reklamowa „Prepublika” z Kluczborka
  • Tomi Markt w Lewinie Brzeskim
  • Magdalena Oborska
  • Grzegorz Puzio
  • Agnieszka Basamanowicz
  • "Ania" Zakład Fryzjerski we Wzoskach
  • "Zdrowa Skóra" - Zakład Kosmetologii Profesjonalnej w Opolu
  • Aldona i Krzysztof Bednarz

• Państwu Maryli i Sławomirowi Dąbrowskim, rodzicom Tomka z grupy "Motylków" za podarowanie nam artykułów papierniczych.
  • Pani Renacie Kula mamie, Madzi z grupy "Żabek" za częstowanie nas swoimi wypiekami przy różnych okazjach. Koledzy i koleżanki Madzi zajadają ciasto ze smakiem.
  • Pani Katarzynie Dybie mamie Ani z grupy "Kaczuszek", za upieczenie pysznych pierniczków na naszą przedszkolną wigilię.Pani Kasiu, bardzo nam smakowało!
  • Pani Renacie Kula mamie, Madzi z grupy "Żabek" za podarowanie dekoracji świątecznych do naszej sali.
  • Państwu Małgorzacie i Markowi STELMASZEK, rodzicom Marcelinki z grupy "Kaczuszek" za wzbogacenie naszej biblioteczki przedszkolnej.
  • PANU Andrzejowi TOKAREK za montaż filmu, "Dzień Kreatywności z Akademią Wyobraźni Play-Doh.
  • PANI Annie KOWALIK mamie Ignasia z grupy "Tygrysków", za podarowanie zabawek, które umilą czas naszym przedszkolakom podczas zabawy.
  • PAŃSTWU Katarzynie i Radosławowi SZEWCZYK rodzicom Radzia z grupy "Kaczuszek" za podarowanie wielkiego pluszowego misia Puchatka, który będzie honorowym gościem w Dniu Pluszowego Misia w naszym przedszkolu.
  • Pani Patrycji Szczepkowskiej za zaprojektowanie zakątka barw w naszym ogrodzie.
  • Panu Krzysztofowi Bednarz za przygotowanie podłoża pod ścieżkę sensoryczną.
  • Państwu Annie i Eugeniuszowi Zacharewicz za podarowanie sadzonek poziomek oraz pergoli.
  • Państwu Annie i Bogusławowi Dyczkowskim za podarowanie sadzonek borówek.
  • Panu Mieczysławowi Osijewskiemu -Firma Bazalt-Gracze za podarowanie kamienia ozdobnego.
  • Panu Grzegorzowi Puzio za podarowanie materiałów i wykonanie "Domku dla owadów pożytecznych"
  • FIRMIE KRAW BUD s.c. Sylwester Krawczyk Zbigniew Krawczyk za nieodpłatne wykonanie z własnych materiałów obrzeży z kostki granitowej do projektu- "Zakątek barw" w ogrodzie naszego Przedszkola. Dzięki Państwa hojności uwierzyliśmy, że uda nam się zrealizować nasze marzenie o ogrodzie zmysłów!
  • Panu EDWARDOWI MARCINIAK za nieodpłatne przekazanie euro-palet na rzecz przedszkola.
  • Panu TOMASZOWI MICHAŁKIEWICZ za wykonanie kwietników i ławek z euro-palet, które będą ozdobą placu przedszkolnego.
  • Państwu POPŁAWSKIM, rodzicom Mateuszka z grupy "Pszczółki" za przekazanie sadzonek pelargonii, które będą ozdobą placu przedszkolnego.
  • Panu GRZEGORZOWI FORNAL, tacie Weroniki z grupy "Tygrysków" oraz Panu RAFAŁOWI SURMIŃSKIEMU, tacie Zuzi z grupy "Motylków", za pomoc w likwidacji zniszczonej piaskownicy w naszym ogrodzie. Dzięki Wam nasz ogród już niedługo stanie się jeszcze piękniejszy.
  • Panu Krzysztofowi Ściepłek za podarowanie domków dla owadów pożytecznych.
  • Panu Grzegorzowi Twardowskiemu za transport materiałów.
  • Państwu- Joannie i Piotrowi Misiewicz za podarowanie drzewek do naszego ogrodu.
  • Panu Ryszardowi Kucharskiemu za podarowanie kwietnika.
  • Panu Janowi Filus za podarowanie drzewek.
  • Pani Bożenie Gembka - Kwiaciarnia Stokrotka za podarowanie kwiatów do kącika relaksacyjnego.
  • [/list]
  • Paweł Szczepkowski
  • Grzegorz Witek
  • [/list]
  • Panu ZBIGNIEWOWI GĄSIOROWSKIEMU za poprowadzenie Balu Karnawałowego. Bawiliśmy się świetnie!
  • FIRMIE PSB MRÓWKA za ofiarowanie naszym wychowankom książeczek- "Jak rodzina Mrówek ogród urządzała"
  • Państwu JOANNIE i PIOTROWI MISIEWICZ, rodzicom Natalii z grupy "Biedronek" za ofiarowanie zabawek do naszego Przedszkola. Dzięki Państwa hojności Tygryski i Biedronki mają w swoich salach piękne domki!
  • Panu MARCINOWI POCZĄTKO za możliwość bezpłatnego korzystania z usług inernetowych.
  • Panu MARKOWI STELMASZEK, tacie Marcelinki z grupy "Kaczuszek" za udzieloną pomoc materialną na rzecz naszego Przedszkola.
  • [/list][/img][/p]