Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

ODJAZDY I PRZYJAZDY AUTOBUSÓW

Wyjazd dziecka z miejsca zamieszkania:

1. Nowa Wieś Mała ok. 7.05
2. Kantorowice (gniazdo) ok. 7.10
3. Kantorowice (mostek) ok. 7.12
4. Ptakowice ok. 7.40
5. Sarny Małe ok. 7.30
6. Stroszowice ok. 7.32
7. Oldrzyszowice ok. 7.05

Powrót do domu (odbiór dziecka z przystanku autobusowego).

1. Kantorowice (mostek) ok. 13.45
2. Kantorowice (gniazdo) ok. 13.48
3. Nowa Wieś Mała ok. 13.52
4. Ptakowice (bloki) ok. 13.54
5. Stroszowice ok. 14.43
6. Sarny Małe ok. 14.45
7. Oldrzyszowice ok. 14.50
Komunikat 2017-09-03, 19:50 | autor: Katarzyna Puzio
Przedszkolowo.pl logo