NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2020

,,Jest w każdym naszym słowie, a słowa są najprostsze - chleb, mama, dom rodzinny, i Wisła, i Mazowsze. I jest w czerwieni maków, i w białych kwiatach wiśni, w piosenkach wszystkich ptaków i w każdej naszej myśli. W mazurku chopinowskim, i w czarnym węglu Śląska, i tu, gdzie serce mówi, że to jest właśnie Polska.’’
Wanda Chotomska ,,Twój dom’’

11 listopada, to szczególna data dla każdego Polaka, dużego, jak i małego.
Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Lewinie Brzeskim w szczególny sposób obchodziły Dzień Niepodległości Narodowej w przedszkolu.
W dniu 10 listopada dzieci wraz z Paniami przygotowały oprawę artystyczną, której tematem przewodnim było Święto Niepodległości Narodowej. Wszystkie grupy w przedszkolu przygotowały choreografię taneczną, wyrecytowały wiersz, jak również odśpiewały hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej.

Występy z tego dnia można obejrzeć w załączonym linku.
Serdecznie zapraszam do oglądania.

Relacja 2020-11-12, 17:37 | autor: Małgorzata Greniuch