Wybieraj Bezpieczną Żywność

Szanowni Państwo,

Przesyłam zaproszenie od Opolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego na bezpłatne spotkanie online Wybieraj bezpieczną żywność. Każdy może wziąć udział i myślę, że warto.

Kampania realizowana jest przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym (GIS) i kierowana do konsumentów - młodych rodziców oraz kadry pedagogicznej.

Celem działań edukacyjnych jest zwiększenie świadomości oraz wzrost wiedzy na temat roli nauki i naukowców pracujących na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa żywności, a w konsekwencji zmiana postaw na rzecz dokonywania świadomych wyborów żywieniowych.

Program spotkania:

1. Misja EFSA - dr Katarzyna Floryanowicz- Czekalska Kierownik Punktu
  2. Substancje dodawane do żywności – mgr. Inż. Joanna Gajda-Wyrębek Narodowy
  3. Higiena żywności – dr Elżbieta Maćków Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego

Webinarium odbędzie się 28 października 2021 r. o godzinie 16:30.

Aby wziąć udział w spotkaniu proszę zalogować się na adres:

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 910 9277 8889